Többé nem csaphatják be azzal, hogy nem olvasták a levelét
Egyes levelezőrendszereknél, például a Gmailnél alapbeállításban nem tudjuk követni elküldött leveleink sorsát. Ezen azonban egyszerűen változtathatunk.
Egyes levelezőrendszereknél, például a Gmailnél alapbeállításban nem tudjuk követni elküldött leveleink sorsát. Ezen azonban egyszerűen változtathatunk.
Közvetlenül a Google Drive-ra menthetők a Gmail alkalmazásban megnyitott levelek csatolmányai.
Eltávolítja az üzleti felhasználók számára fokozottan hasznos meghívóküldés funkciót a Gmailből a Google.
Megszületett az első olyan alkalmazás, amelyik átlépte az 1 milliárd letöltést az Android platformon.
Van, akit kifejezetten idegesítenek a Gmail jobb oldalán megjelenő hirdetések. Itt a lehetőség, hogy számára fontosabb információkkal cserélje le azokat.
Kicsit nagyobb gombok, egy-két funkcióáthelyezés vagy ráncfelvarrás helyett ezúttal, úgy tűnik, egy teljes dizájnváltás elé néz a Gmail.
A levelezőrendszerek általában támogatják az előre elkészített aláírás használatát, s ez alól a Gmail sem kivétel. Az aláírás azonban, a levéltörzzsel egyetemben, akár egész különleges is lehet.
Könnyen kezelhető e-mailek, naptár, kontakt lista, korábbi csatolt dokumentumok, valamint gyors és remek kereső. Ha egy e-mail alkalmazástól ezeket várja el, akkor ezt az ingyenes iPhone appot mindenképp érdemes kipróbálni.
Ha több Gmail-fiókunk is van, gondban lehetünk azzal, ha egyszerre szeretnénk nyitva tartani őket. Azonban erre is van megoldás.
Immár a hazai Gmail-használók is elérhetik azt az újdonságot, amelyet néhány napja vezetett be a Google levelezőrendszerébe.
Meglepő eredményre jutott egy új felmérés: a Freemailt még mindig többen használják, mint a Gmailt. A kutatásból az is kiderült: nem mindegy, milyen emailcímre küldünk hírlevelet, ha vásárlást vagy kattintást akarunk elérni, jelentős különbségek vannak ugyanis az emailszolgáltatók felhasználóinak vásárlási szokásaiban.
Látványos és praktikus – így jellemeztük tavaly azt a Gmailt használók számára készített alkalmazást, amelyet már megjelenése napján több százezren letöltöttek, és népszerűsége azóta is töretlen. Eddig csak iPhone-ra volt letölthető, de most már androidosok számára is elérhető, természetesen ingyen.
A múlt héten felfedezett hatalmas biztonsági rést kijavították, de mindenkinek azt tanácsolják, hogy cserélje le a jelszavait.
A szolgáltatás indításának 10. születésnapja apropóján ideje összegyűjteni a nagyjából 500 millió ember által használt levelezőrendszer legfontosabb statisztikáit.
Ma tíz éve, 2004. április 1-jén indította el levelezőrendszerét a Google. A felület az évek során alaposan megváltozott.
A Google-szolgáltatások használata általában magától értetődő, így sokan nem is gondolnak arra, hogy ezeket külön is testre lehet szabni. Ehhez mutatunk egy kis segítséget.
Megkerülhetetlenné tette a titkosított https-kapcsolat használatát levelezőszolgáltatásában a Google. És ami legalább ilyen fontos: az amerikai titkosszolgálat nemzetközi lehallgatási ügyére reagálva a vállalat ezután saját adatközpontjaiban is minden egyes korábbi, tárolt e-mailt titkosít.
Ha munkája miatt (is) rengeteg e-mailt kap, biztos gondolt rá milyen jó lenne, ha csak az igazán fontosakról értesülne. Bemutatunk egy iPhone-on és iPad-en használható Gmail alapú alkalmazást, amely ezt a célt szolgálja.
Gyorsabbá és egyszerűbbé válik gmailes leveleink elérése okostelefonunkról.
16 milliárd dollár egy alkalmazásért? Mit tud jobban a WhatsApp, mint a Facebook? Egy dolgot biztosan, méghozzá majdnem háromszor jobban, mint felvásárlója.