Teljes kudarccal végződött a klímacsúcs – terjesztik Budapesten
Kudarccal végződött a koppenhágai klímacsúcs – számol be a szerdán, 2009. december 19-ei dátumozással megjelent Metropol ingyenes napilap különszáma, melynek címlapján a világ vezető politikusai láthatóak egy izzó CO2 feliratot nézve. A lap természetesen átverés, mellyel a Greenpeace zöld szervezet a közvélemény figyelmét szeretné felhívni a klímamegállapodás létrejöttének fontosságára.