#gyilkosság

Őrizetbe vették a mórahalmi gyilkosokat

Elfogta és őrizetbe vette a rendőrség azt a két román férfit, akik meggyilkoltak és kiraboltak egy idős mórahalmi férfit vasárnap este. Egy harmadik szintén román férfit, mint felbujtót hallgattak ki és vettek őrizetbe.


Feleségét is meggyilkolta a wisconsini ámokfutó

A feleségével is végzett az az ámokfutó, aki a wisconsini Milwaukee-ben lövöldözni kezdett egy külvárosi szépségszalonban. A férfi azért lövöldözött, mert a felesége a közelmúltban otthagyta, az ámokfutásnak négy áldozata van.







Egy brutális gyilkosság háttere: sikertelen érettségi miatt ölt M. Roland

Részletek derültek ki a szerdai táti családi dráma hátteréről. A 21 éves M. Roland anyját és nagyanyját kalapáccsal és bozótvágóval gyilkolta meg egy vita után, mely sikertelen érettségi vizsgája miatt pattant ki. A fiatalember tette után Budapestre utazott és csak akkor fogta fel, mit tett, amikor egy szolgálaton kívüli járőr elfogta. Az ügyben kábítószer nem játszott szerepet.



Elfogták a kisnánai gyilkosság gyanúsítottját

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság a kisnánai gyilkosság gyanúsítottját, a bűncselekménnyel egy 21 éves helyi fiatalembert gyanúsít a rendőrség - tájékoztatta a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken az MTI-t.







Fiatal nőt öltek meg Budán

Meggyilkolták azt a fiatal nőt, akinek holttestét szerdán délelőtt találták meg, a főváros II. kerületében, Keleti Károly utcai lakásában.


Kevesebb az emberölés

Országosan 97-ről 76-ra, Budapesten 26-ról 15-re csökkent a szándékos emberölések száma a tavalyi évhez képest.