Szülés közben halt meg egy kismama a fehérvári kórházban
Belső vizsgálat indult a Fejér Megyei Szent György Kórházban, mert szülés közben meghalt egy kismama az intézményben - erősítette meg a Független Hírügynökség információját az intézmény főigazgatója.