#kata




Energia-veszélyhelyzetet hirdetett a kormány - ez volt a Kormányinfó

Szerdán rendkívüli kormányülést tartott Orbán Viktor az "európai energia-veszélyhelyzetre" hivatkozva, ezt követően pedig azonnal kormányinfót tart Gulyás Gergely - mindezt egyébként a katatörvény átnyomása és az új jogállamisági jelentés megjelenése után. Kövesse velünk percről percre!








Az „adócsökkentés kormánya” nehezen jöhet ki arcvesztés nélkül a kata szigorításából

Lényegében megszünteti a kisvállalkozók legkedvezőbb adózási formáját az Orbán-kormány, és ezzel hosszú idő óta először váltott ki tüntetésig fajuló népharagot. Százezrek egzisztenciája lehetetlenülhet el közterheik növekedésével. A változtatás fő szorgalmazóját, Parragh Lászlót mindez nem érinti, csak egy cége van, az is offshore, mondja Nagy Elek, az intézkedést élesen bíráló budapesti kamarai elnök.