#Kecskemét

















Negyedmilliárd eurót tol a Mercedes Kecskemétre

Új karosszériaüzemmel bővül a kecskeméti Mercedes-Benz-gyár. A beruházás abba folyamatba illezkedik, amelynek során a vállalat 2018-ig 250 millió eurót fordít technológiafejlesztésre, valamint a termelőkapacitás bővítésére a telephelyen. Az új karosszériaüzemben gyártják majd az új generációs kompaktautókat.



Lázár elégtételt adna a keleti megyéknek

Elégtételt kell kapniuk a keleti megyéknek, amiért az elmúlt száz évben nem kaptak kellő figyelmet - hangsúlyozta Lázár János, Miniszterelnökséget vezető miniszter pénteken Gyulán, az Almásy-kastély átadásán.