Több tízmilliós kárt okoznak évente a kórházakból lopó betegek
Lopnak a kórházakból a betegek: tévéket, csaptelepeket, ágyneműket, sőt még speciális ollókat is rendszeresen elvisznek. Van, ahol azért adnak műanyag evőeszközöket, poharakat, mert az összeset ellopták a betegek – derült ki az RTL Híradó körkérdéséből. Egy-egy intézménynek évente több tízmillió forintjába kerül az ellopott berendezések pótlása.