#Magyar Közlöny



















„Ez a jogállamisági elvek sárba tiprása” – vörös vonalat lépett át a kormány, amikor rendelettel szüntette meg a vele szemben indított pereket

Veszélyhelyzeti rendeletbe bújtatva fogott újabb jogállami mélyrepülésbe a kormány, amely egy visszamenőleges hatályú rendelettel szünteti meg a szolidaritási hozzájárulással kapcsolatos pereket. Szakértők szerint a döntés olyan szinten Alaptörvény-ellenes, hogy még a jelenlegi Alkotmánybíróságnak is nehéz lesz kimondania az ellenkezőjét.