Törvénytelenül figyeltek meg dán állampolgárokat
Törvénytelenül figyeltetett meg dán állampolgárokat az Egyesült Államok koppenhágai nagykövetsége a külképviselet épületének környékén - tájékoztatott róla pénteken a TV2 dán kereskedelmi televízió. Szerdán a norvég média az oslói amerikai képviselet hasonló visszaéléseiről számolt be.