Rosszul lett, majd megvadult a rendőrségre bevitt idős férfi
Igazoltatni akartak a zalaegerszegi rendőrök egy részeg férfit, aki ezt megtagadta, ezért előállították. A rendőrségen rosszul lett, a mentők kórházba akarták szállítani, ám ekkor megvadult és rátámadt a mentősökre. Az ügyészség vádat emelt a férfi ellen.