Mobillal segítettek a veszprémi mentők egy férfin
Már stabil állapotban fekszik a kórházban egy szívrohamon átesett férfi, akinek életmentésénél két mobilalkalmazás is segítette a veszprémi mentőket péntek délután - mondta Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.