Egyes autósok kihasználják a mentő előnyét
Az Országos Mentőszolgálat szóvivője azt mondta a MTV Ma reggel című műsorában: a legnagyobb probléma az, hogy az autósok nem veszik észre a mentőket, nem hallják meg a szirénát és sokszor elsőbbséget sem adnak. Kis odafigyeléssel viszont a balesetek többsége elkerülhető lenne.