Nem igazítják ki a nyugdíjak kifizetését
Az elmúlt év végén döntés született arról, hogy 2010. július 1-jétől a járulékfizetési határidőhöz (tárgyhónapot követő hónap 12. napja) kiigazítják a nyugdíjak kifizetését (266/2009.(XII.1.) Kormányrendelet 5.§).