Az új iPhone-t hamarosan a többi hazai mobilszolgáltató is árulni fogja
Jelenleg az iPhone hivatalosan csak a T-Mobile-tól lehet megvásárolni, de ennek ősszel vége lehet, ugyanis az új iPhone a másik két szolgáltatónál is megjelenhet a kínálatban - olvasható az Appleblogon.