Berlin és Hamburg is olimpiát rendezne 2024-ben
Berlin és Hamburg is szívesen rendezne nyári játékokat a Német Olimpiai Bizottság elnöke szerint. Thomas Bach egy interjúban azt mondta: mindkét város jelezte már érdeklődését a 2024-es játékokra, de csak a 2020-as olimpia házigazdájának jövő évi kihirdetése után dől el, hogy érdemes-e pályázniuk.