Rendőrautónak ütközött egy kocsi Óbudán - egy sérült
Agyrázkódás gyanújával vittek kórházba egy rendőrt a főváros III. kerületéből, miután egy személygépkocsi beleszaladt egy lámpánál megálló szolgálati autóba hétfő délben - közölte a Budapesti rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.