A második meccsre már megérkezett Spanyolország a vébére, Lamine Yamalék kitömték Szaúd-Arábiát
A Zöld-foki Köztársaság elleni blama után Szaúd-Arábiának már az első 25 percben hármat rúgtak a spanyolok, akik végül 4–0-ra húzták be a második csoportmeccset.