Öt évig parkolt illegálisan Mindszenten 21 tonna német szemét
Elszállították a Csongrád megyei Mindszentről az ott öt éve illegálisan lerakott mintegy 21 tonnányi külföldi hulladékot - mondta Reith Imre, az A.S.A. Hódmezővásárhely Köztisztasági Kft. ügyvezető igazgatója szerdán.