Süddeutsche Zeitung-riport Debrecenből: „Mi az életet akarjuk az akkugyár helyett”
A lap bécsi tudósítója szerint a Fidesz egyre idegesebb a tiltakozások miatt, és naponta küldenek le valakit Debrecenbe, hogy elfojtsák a parazsat, nehogy futótűz alakuljon ki a helyzetből.