#tőzsde

Izmozott a BUX, csak a Mol zárt mínuszban

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 196,10 pontos, 1,03 százalékos emelkedéssel, 19 183,32 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 9,3 milliárd forint volt, a vezető részvények közül egyedül a Mol esett az előző napi záráshoz képest.


Nagy mínuszban nyitott a New York-i tőzsde

Gyenge indexekkel indult a kereskedés az amerikai értékpapírpiacokon pénteken. A kereskedés kezdetén New Yorkban a DJIA 30 index 0,38 százalék, az S&P 500 index 0,60 százalék, a Nasdaq Composite index pedig 0,60 százalék veszteséget mutatott.


Egy százalék feletti pluszban maradt a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 71,44 pontos nyitás után tovább emelkedett pénteken kora délutánig. A BUX 14 óra 30-kor 19 193,45 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 206,23 pontos, 1,09 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 134,79 ponttal magasabb.



Borús nap jött az európai tőzsdéken a szerdai csúcs után

Hirtelen lecsúsztak csütörtökön a nyugat-európai értéktőzsdék a szerdán elért legújabb csúcsokról. A legnagyobb piaci tőkeértékű európai részvények FTSEurofirst 300-as mutatója előzetes adat szerint 2 százalékos napi visszalépéssel 1231,13 ponton végzett. Szerdán még új ötéves csúcson zárt a mutató.


Nagy forgalom mellett mínuszban zárt a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 89,18 pontos, 0,47 százalékos csökkenéssel, 18 987,22 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 14,9 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.


Bernanke húzta le a New York-i tőzsdeindexeket

Mínuszban indult a kereskedés csütörtökön a New York-i értéktőzsdén. A kereskedés kezdetén a DJIA 30 index 0,29 százalék, az S&P 500 index 0,85 százalék, a Nasdaq Composite index pedig 1,12 százalék veszteséget mutatott.


Csökkent délutánig a BUX vesztesége

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 285,27 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön kora délutánig. A BUX 14 óra 30-kor 19 021,58 ponton állt, ami a legutóbbi, szerdai záró értékéhez képest 54,82 pontos, 0,29 százalékos csökkenés, a csütörtöki nyitásnál 230,45 ponttal magasabb.





Fellendült a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 9,15 pontos nyitás után emelkedett szerda délelőtt. A BUX 11 óra 30-kor 18 933,85 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 177,45 pontos, 0,95 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 168,30 ponttal magasabb.


Mínuszos volt a tőzsdenyitás Európában

Enyhe csökkenéssel kezdték a szerdai kereskedést az irányadó nyugat-európai részvénypiacok. A londoni FTSE 0,15 százalékos, a frankfurti DAX 0,04 százalékos, míg a párizsi CAC 0,05 százalékos eséssel állt a nyitás utáni percben.




Bernanke beszédére várnak az európai piacok

A nyugat-európai tőzsdemutatók emelkedéssel zártak kedden. A londoni értéktőzsde irányadó mutatója, az FTSE-100 0,71 százalékkal 6803,30 pontra, a frankfurti DAX-30 0,18 százalékkal 8471 pontra, a párizsi CAC-40 0,31 százalékkal 4035,50 pontra erősödött zárásra.


Álmos nap ért véget a BÉT-en

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 23,17 pontos, 0,12 százalékos csökkenéssel, 18 756,40 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 6,167 milliárd forint volt, a vezető részvények árfolyama vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.


Erős volt a tőzsdenyitás New Yorkban

Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon. New Yorkban a DJIA 30 index 0,27 százalék, az S&P 500 index 0,19 százalék, a Nasdaq Composite index pedig 0,10 százalék nyereséggel nyitott.


Zuhanni kezdett a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 76,33 pontos nyitás után csökkent kedden kora délutánig. A BUX 14 óra 30-kor 18 705,65 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 73,92 pontos, 0,39 százalékos csökkenés, a keddi nyitásnál 150,25 ponttal alacsonyabb.