#tőzsde







Tovább zuhant az OTP
 

Tovább zuhant az OTP

A BUX esett csütörtökön, az OTP több mint négy százalékkal zuhant. A bankpapír ezzel két nap alatt 10 százalékkal lett olcsóbb. Lehet hogy egy hosszabb korrekció kezdetét láthattuk?

ecoline.hu ecoline.hu

Felfelé indult a Wall Street
 

Felfelé indult a Wall Street

Emelkedéssel kezdett csütörtökön a Wall Street: a New York-i tőzsde vezető indexe 16 pontot ment fel a nyitásban, a Nasdaq piac mutatója 4 és fél pontot. Utóbbi percekkel később már 0,4 százalékos nyereséget mutatott, a tőzsde DJIA index emelkedése viszont időközben néhány pontra zsugorodott.

MTI MTI











Csalóka részvénydrágulások
 

Csalóka részvénydrágulások

Csak kapkodták a fejüket a tőzsdézők az elmúlt héten. Az OTP Bank részvényei múlt szerdán még közel 15 százalékkal, a hazai börzei szabályok által egy nap alatt megengedhető maximummal drágultak, másnap aztán mintegy 8 százalékkal gyengültek, hogy egy nappal később újra erősödjenek, igaz, ezúttal már csak 3,3 százalékkal.

HVG HVG