Fideszes borban az igazság
Terjeszkedik Tiffán Zsolt cégbirodalma. Cégtársa sem esett messze a kormánypárttól.
Terjeszkedik Tiffán Zsolt cégbirodalma. Cégtársa sem esett messze a kormánypárttól.
HVG
Különböző alapítványokon és társaságokon keresztül szépítgeti birodalmát az egykori kulturális államtitkár. Most úgy tűnik, Thália oltárán áldoznak majd, az eddigiek alapján várhatóan az állam segítségét is igénybe véve.
HVG
A Marom Klub Egyesület nem egészen egy héttel az önkormányzati választások előtt döntött új vállalkozás, az Auróra Közösségi Ház Kft. indításáról. Közben a közösségi ház újra ostrom alá került.
HVG
Egyéni vállalkozása már volt a fiatal úszónak, most egy kft.-t hozott létre a világbajnok sportoló.
HVG
HVG
Bár a kkv-k előtt már 15 éve nyitva áll a lehetőség, hogy szabadon váltsanak energia-kereskedőt, a hazai kis- és középvállalkozásoknak csupán alig több mint 10 százaléka csökkenti a költségeit azzal, hogy minden évben új gáz- és áramszolgáltatót választ.
Farkas Károly
Magyar vagyonkezelőjébe tolt bele egy szép összeget a Liu Chi-jen tajvani üzletember. A pápai húskombinátot is az ő offshore cége vette meg, még 2015-ben.
HVG
Egy Mol leány vette a nevére az újabb egykori Olajterv-cégeket. Korábban több hasonló tranzakciója is volt az olajipari vállalatnak.
HVG
Az anyacég világszerte dolgozik, a tulajdonosok most megosztanák eddigi tapasztalataikat, persze pénzért.
HVG
Ismert vállalkozók készülnek látványos beruházásra Siófokon. Állításuk szerint óriási az érdeklődés, egyelőre külföldről.
HVG
A Fidesz-közeli pénzemberek megfékezéséhez nem lesz elég az a hatalom, amely ellenzéki kézbe került az önkormányzati választásokon. A lehetőségeik korlátozottak, de a nyilvánosság például segíthet.
Minél tovább ülnek a papírokon Győr eddigi vezetői, annál nagyobb az esélyük, hogy korrupciógyanús ügyeik elévülnek. Ez akár egy strigula is lehet Borkai Zsolt mellett abban a taktikai játszmában, amelynek során Orbán Viktorék azt latolgatják, a szexorgia miatt megszégyenült polgármester maradhat-e a hatalomban - írtuk október 17-én. A kérdés november 6-án eldőlt, Borkai nem marad a helyén. A gazdasági ügyletek, amelyekkel kapcsolatban emlegették, továbbra is aktuálisak.
Személybiztonsági tevékenységgel foglalkoznak majd, ami illeszkedik a cégcsoport profiljába.
HVG
Zalaegerszegen egészen abszurd módon zajlott egy önkormányzati cég privatizációja.
HVG
Az Edulife Global Kft. négy török tulajdonosa egy oktatási konzultációs céget visz Isztambulban.
HVG
A hétköznapokban kevéssé szembetűnő, de a kávé feldolgozásában, kereskedelmében, valamint az ital elkészítésében is komoly technológiai fejlődés zajlik. A hangsúly a gyorsaságon és a reprodukálható minőségen van.
Dragon Zoltán
Vécé és bidé egyben. És még okos is. De olyan drága, hogy a vécépapírgyártóknak még sokáig nem kell aggódniuk.
HVG
Magyarország talán legszélesebb körben ismert, médiasztár orvosa oktatói tevékenységéhez van szüksége a társaságra.
HVG
Egy Európában jól bejáratott cég épít hostelt a főváros 7. kerületében, amely 400 vendéget tud majd fogadni. A foglalni már lehet, de a helyiek egyelőre nem lelkesednek.
HVG
A bulinegyedben olasz pizzát, a belvárosban magyar főtt tésztákat kínál majd Gerendai Károly egy-egy érdekeltsége. Az egykori Sziget-tulaj befektetései illeszkednek az utóbbi időszakban folytatott tevékenységéhez.
HVG