Orbánék felvágták a tortát Prágában – fotó
A migránshelyzet miatt tartottak rendkívüli csúcstalálkozót a visegrádi négyek hétfőn Prágában. Az államszövetség idén ünnepli 25 éves fennállását, ezért tortavágás is volt. Azonban komoly témák is napirendre kerülnek a találkozón: a négy közép-európai ország stratégiája a menekültválságban, valamint az unió és Nagy-Britannia kapcsolatainak átértékeléséről szóló javaslat. Orbán Viktor második védvonal létrehozásáról beszélt a találkozó után.