Balog: 120 milliárd forintot költenek a Városligetre
A kormány tervei szerint öt év múlva adják át a megújult Városligetet az új múzeumi negyeddel. A projektre a kormány 120 milliárd forintot fordít, jórészt uniós forrásból - közölte az emberi erőforrások minisztere vasárnap Budapesten.