#VII. kerület



Még elemzik az ügyészek a rendőrbarátaival kérkedő politikus hangfelvételeit

A főügyészség elemzi azokat a hangfelvételeket, amelyeket a Garabits-ügyben kaptak meg múlt héten a rendőrségtől – írja a Nol.hu. A rendőrség szeptember 24-én rendelt el nyomozást a vesztegetési ügyben, ami azért került át a Központi Nyomozó Főügyészséghez, mert vezető beosztású rendőrök és önkormányzati vezetők is érintettek lehetnek.