Telex: Baleset történt a Vígszínházban egy pénteki előadáson

Egy színész egy 3-5 méter magas díszletelemről esett le.

  • hvg.hu hvg.hu
Telex: Baleset történt a Vígszínházban egy pénteki előadáson

Baleset történt a Vígszínházban egy pénteki előadáson – írja egy olvasója beszámolója alapján a Telex.

A PS Produkció által bemutatott Vámpírok bálja előadás második felvonása elején a professzort alakító Jegercsik Csaba esett lett egy 3-5 méter magas díszletelemről. A Telex információi szerint a színész egy hídszerű díszletelemről esett le, ahonnan le kellett volna ereszkednie. A díszlet szintén a termet bérlő külső produkcióé – jelezte a portál.

Az előadást megszakították, leeresztették a függönyt, és megkérdezték, van-e a nézők között orvos. Később a színészt mentőbe tették – írja a Telex.

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.