„Te eddig a kormány seggét nyaltad, úgyhogy ne mémeskedj” – beleállt egy kommentelő Németh Kristófba, miután Mészáros Lőrinctől idézett, a válasz sem maradt el

A színész a szinte szállóigévé vált „nem gyalog” kifejezéssel posztolt egy reptéri fotót.

  • HVG HVG
„Te eddig a kormány seggét nyaltad, úgyhogy ne mémeskedj” – beleállt egy kommentelő Németh Kristófba, miután Mészáros Lőrinctől idézett, a válasz sem maradt el

Hurrá, nyaralunk! Szerintem nem gyalog…

– ezzel a szöveggel posztolt közösségi oldalára egy fotót Németh Kristóf, aki a családjával szelfizett a reptéren.

A színész láthatóan jópofának tartotta átvenni a Mészáros Lőrinc szájából elhangzó, azóta gyakorlatilag önálló életre kelt mondatot, amivel az üzletember a 444 újságírójának kérdésére válaszolt a májusi BL-döntő hétvégéjén. Mészárostól megérdeklődték, hogy mivel érkezett az eseményre, mire ő csak annyit mondott: „gondolom, nem gyalog”. (Nyilván nem: mint kiderült, egy kétmilliárdos helikopterrel, majd egy 22 milliárdos magángéppel utazott Münchenbe, és ugyanabban a hotelben szállt meg, ahol a Paris Saint-Germain focicsapata.)

Mészáros Lőrinc a 444-nek: „Maguk propagandisták, úgyhogy húzzanak haza”

Az ellehetetlenítési törvényről, vagyonának gyarapodásáról és a luxizásról is kérdezte az ország leggazdagabb emberét a portál.

Németh posztja alatt volt, aki észrevételezte is az áthallásos szöveget, egy felhasználó például azt írta: „Te eddig a kormány seggét nyaltad, úgyhogy ne mémeskedj”. A színész erre válaszul egy másik bejegyzésben reagált, ismét egy idézettel (ezúttal Királyhegyi Páltól): „Akinek van humora, mindent tud. Akinek nincs, mindenre képes.”

Emlékezetes pillanata volt a tavaly nyári kötcsei pikniknek, amikor Németh Orbán Viktorral együtt úgy mutogatta a bicepszét, mintha a legjobb cimborák lennének, utólag ezt médiatörténetként értékelte. Készült bokszolós kép is annak apropóján, hogy Németh az RTL Sztárbox című műsorában szerepelt (habár rögtön ki is esett).

Dr. Reiserként írtak bele a Stranger Thingsbe – Paul Reiser a HVG-nek

Dr. Reiserként írtak bele a Stranger Thingsbe – Paul Reiser a HVG-nek

Azokat, akik csak a Stranger Thingsből ismerik, összezavarná, hogy miket művelt a karrierje kezdetén Paul Reiser. Korábbi rajongóit például azzal lepte meg, hogy feltűnt az Aliens gonoszaként. A veterán komikussal pályafutása cikkcakkjairól, Jerry Seinfeldről, Lisa Kudrow-ról és Eddie Murphyről is beszélgettünk. És arról is, miért tartotta hülyeségnek a Jóbarátokat.