A Budapest Team Cup úszóverseny után óriási szemétkupacot hagytak után maguk után a versenyzők a Duna Arénában – derült ki Turi György mesteredző Facebook-posztjából. Úgy fogalmazott, a helyszín a világ egyik legcsodálatosabb uszodája, ehhez képest ez a látvány fogadta a verseny után:
Arra kérte a sportolókat, edzőket, hozzátartozókat tiszteljék meg sportágat, az uszodát azzal, hogy többet ilyen disznóólat nem hagynak maguk után. „Ez a magatartás méltatlan és összeegyezhetetlen a sporttal, a versenysporttal, különös tekintettel az úszósporttal” – tette hozzá.