Gyurcsány emelt hangon oktatott ki egy fórumát megzavaró férfit
„Nagyon gyorsan fogja be a száját, megértette?!”
„Nagyon gyorsan fogja be a száját, megértette?!”
Dezső András kapta a rangos elismerést. Győrffy Miklóst posztumusz díjjal ismerték el.
Budapest 9. választókerületében, vagyis a hagyományosan baloldali Kőbányán és Kispesten most dől el, hogy a választók az elmúlt harminc év jól ismert arcaiban bíznak-e, vagy új embert juttatnának a Parlamentbe.
30 százalékkal több pénzt kap a katonaság jövőre.
Míg az első miniszterelnök-jelölti vitán, amelyet az előválasztás indulását megelőzően rendeztek, szinte nyoma sem volt érdemi összecsapásnak, most már erősen kóstolgatták egymást a jelöltek.
A főpolgármester ezt az RTL Klub miniszterelnökjelölti vitájában jelentette be.
A minisztérium és az érintett cég is hallgat az ügyről.
A Momentum már kiállt a jobbikos Farkas Péter Barnabás mögül, miután megjelent róla egy kép. Kontextusában egyértelműen náci karlendítésként lehet értelmezni a képet, Farkas azonban azt állítja, szó sincs ilyenről.
Még a Momentum elnöke is kiposztolta azt a szöveget, amit a családügyi miniszter soha nem mondott.
A DK szerint minden egyes párt él a szavazók szállításának lehetőségével.
Jakab Péter börtönszexre utaló parlamenti fenyegetőzése több helyen kiütötte a biztosítékot, de ezúttal a Jobbik elnökét egyébként előszeretettel bírságoló házelnök sem helyezett kilátásba szankciókat. A kijelentésről azt feltételeznénk, hogy sérti a Jobbik szövetségeseinek világnézetét, de egyedül a Momentum elnöke reagált.
A Mindenki Magyarországa Mozgalom miniszterelnökjelölt-aspiránsa keményen ekézte az ellenzéki pártokat.
A párt öt kérdést tett volna fel.
A szervezők azt kérik, inkább személyesen szavazzanak az emberek, úgy kevesebbet kell várni.
Ismét a Kossuth Rádióban kezdte a reggelt Orbán Viktor miniszterelnök.
A bulvárlap szerint a miniszterelnök legidősebb lánya Marbellán telepedett le családjával.
A rendőrök előállították a rendezvényt megzavaró férfit, aki ellen szabálysértési eljárás indulhat.
Az igazságügyi miniszter a balatonfüredi jogászgyűlésen tartott előadást. Szerinte a „magyar jogállam se nem jobb, se nem rosszabb, mint a világ bármely jogállama.”
Farkas Péter Barnabástól időközben MSZP és a Momentum is megvonta a támogatást a róla elterjedt, zavarba ejtő fotó miatt.