A szuperszámítógép megtippelte, meddig jutnak el Szoboszlaiék az Eb-n
Az Opta szimulációja 59,3 százalékot ad a magyar válogatott nyolcaddöntőbe jutására, a végső győzelemére viszont jóval kevesebbet.
Az Opta szimulációja 59,3 százalékot ad a magyar válogatott nyolcaddöntőbe jutására, a végső győzelemére viszont jóval kevesebbet.
Lucas Paqueta csalhatott, és éppen csapata mezszponzora, a Betway fogadóiroda szúrta ki, hogy szokatlanul sok fogadás érkezett a játékos születési helyéről.
Hamarosan elkezdődik a 2024-es labdarúgó-Európa-bajnokság, a tornára pedig a hvg.hu is készül már, ettől a héttől kezdődően mindennap egy cikkel hangolódunk a viadalra. Elsőként a mezszámok több mint 120 éves történetét elevenítjük fel.
Az olasz Enzo Maresca öt évre írt alá Londonban.
Az idényt még közösen csinálja végig a francia csapat és versenyző.
Csaknem 70 ország 400 versenyzője, köztük a legnagyobb sztárok szerepelnek majd a viadalon.
Egy másik szurkoló szerint ő a mi Jürgen Kloppunk, aki miatt kétkedőkből álmodozókká váltak a magyar szurkolók.
„Remélem, soha többé nem kell ilyen sz*r felmérést olvasnom…” – fogalmazott Nagelsmann.
Világranglista negyedik időt úszott az olimpiai bajnok.
Öt év után sikerült újra megnyernie a legrangosabb európai kupasorozatot a Győri Audi ETO KC-nak.
Valószínűleg ennek köze lehet ahhoz, hogy Kozák nemrég súlyos vádakat fogalmazott meg a válogatott négyes felkészítéséért felelős Csipes Ferenccel szemben.
Már hónapok óta rebesgetik, hogy a játékos a PSG-t otthagyva a királyi gárdánál folytatja.
Öt néző a pályára rohant be, 48 pedig jegy nélkül próbált betörni a Wembley-be.
Dani Carvajal és Vinícius Junior góljával 2–0-ra nyerte meg a BL-döntőt a Real Madrid.
Rémálomszerű kezdés után magára talált a Győr a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, és végül egy góllal legyőzte a dán Esbjerget. A vasárnapi fináléban a Metz vagy a Bietigheim lehet az ellenfele.
A Pirelli új abroncsot tesztel, hogy izgalmasabbá tegye az F1-et. A gyártó jelenlegi keverékét a pilóták is erősen kritizálják.
A Telex szerint a sportcsatorna vezetése felett átnyúlva intézték el, hogy Kubatov ott lehessen a mikrofonnál.
A tárgyaláson meghallgattak egy igazságügyi orvosszakértőt és egy beszédszakértőt is, akik azt állították, hogy Zverev gyermekének anyja a teniszező egy másik exének, Olgia Saripovának a sztoriját „másolja”.