Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Egyetlen lépés választja el a mohácsi csata évétől az OTP, amelynek papírjai ma ismét vesztettek értékükből, s 1525 forinton zártak.
Mínuszban kezdett a Budapesti Értéktőzsde vezető indexe kedden, amely bár délután felkapaszkodott a tegnapi záróérték fölé, a nap végén ismét lejtőre került. A BUX végül 10 283 ponton zárt, 0,61 százalékkal a hétfői alatt.ú
A legnagyobb forgalmú papírok közül kizárólag az a Mol tudott emelkedni, amely ma egy 80 milliárdos projekt részleteit tette közzé. Esett viszont a Richter, az OTP, és az MTelekom is. A legnagyobb mértékben most is a bankpapír árfolyama süllyedt: az 1525 forintos záróár 2,9 százalékkal marad el a tegnapitól.
Majd két százalékot esett a Richter árfolyama is: a gyógyszeripari cég papírjaival 24 510 forinton született az utolsó kötés, szemben a hétfői 24 945-ös záróárral. Az MTelekom részvények 0,71 százalékkal lettek olcsóbbak, s végül 556 forinton zártak.
A nap vesztese a Phylaxia lett, amely ma nem tudott visszakapaszkodnia a 7 forintos szintről a tegnapi 8 forintosra, azaz árfolyama 12,5 százalékkal zuhant. A nap nyertese az AAA Auto, amelynek részvényei 5,3 százalékkal 60 forintra drágultak.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Az Alzheimer-kór sokkal több nőt érint, mint férfit. Ennek oka nem az, hogy a nők tovább élnek, hanem a hormonháztartásuk sajátossága. Megfelelő életmóddal azonban a kognitív képességek hanyatlása megelőzhető – állítja új könyvében Lisa Mosconi agykutató.
Ujvári Imre szerint a Tisza Párt rendezvényén nem fizettek az áramért, és autóval hajtottak be egy természeti parkba.
A fogvatartott valószínűleg felkasztotta magát.