Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A gazdasági válság eddig 10 ezer milliárd dollárjába került a világnak a német Commerzbank elemzése szerint. Ez azt jelenti, hogy a Föld minden egyes lakójára 1500 dollár veszteség jut.
A 10 ezer milliárd dollárból - ami nagyjából annyi, mint az Egyesült Államok teljes államadóssága - a bankszektorra jut a legkisebb összeg: itt 1,6 ezer milliárd dollár kár keletkezett a csődök és értékcsökkenési leírások miatt. A lakóingatlanok értékének a csökkenése csupán az Egyesült Államokban és Nagy-Britanniában 4,65 ezer milliárd dollár körüli összeget tesz ki, a gazdasági növekedés ütemének az elmúlt két évben bekövetkezett lassulása pedig összességében 4,2 ezer milliárd dollártól fosztotta meg az embereket.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Már nagyban számol Magyar Péter és pénzügyminisztere, Kármán András, hogyan javíthatja a magyar költségvetés és gazdaság helyzetét az uniós kasszarobbantás.
Arra is kíváncsiak, Orbán Viktor fogjon-e hozzá az emlékirataihoz.