Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Oroszországban az idei infláció magasabb lesz az eddig vártnál.
Dmitrij Medvegyev államfő kedden azt mondta, hogy az idei inflációs várakozást fölfelé módosították, 8,5 százalékra változtatták, de lehet hogy még ennél is magasabb lesz valamivel. Az államfő felszólította a kormányt arra, hogy tegyen meg mindent a fogyasztói pénzromlás mérséklése érdekében.
Nyáron az orosz gazdasági és fejlesztési minisztérium 6-7 százalékos éves inflációval számolt, majd ezt az előrejelzését december elején 8,4 százalékra változtatta. Tavaly 11,7 százalék volt az orosz infláció.
December 9-én a Nemzetközi Valutaalap (IMF) 6,6 százalékról 8,5 százalékra emelte idei orosz inflációs előrejelzését.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.