Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Sokan okkal kételkednek azokban a kormányzati kommunikációban sulykolt alapvetésekben, amelyek szerint egyszerre mérsékelhetők a betegterhek és a biztosítói kifizetések.
Sokan okkal kételkednek azokban a kormányzati kommunikációban sulykolt alapvetésekben, amelyek szerint egyszerre mérsékelhetők a betegterhek és a biztosítói kifizetések. A gyógyszer-támogatási rendszer átalakításáról eddig nyilvánosságra hozott elgondolások azzal számolnak, hogy a kiemelt támogatást élvező medicinákat – köztük háromszázezer közgyógyellátott orvosságait – csak a legolcsóbb készítmények köréből lehet majd felírni.
A további tervekről és a reform esetleges következményeiről az e heti HVG-ben olvashatnak.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.