Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
A németek harmada nem vagy csak egy kicsit bízik az euróban - derül ki abból a felmérésből, amit a TNS Infratest közvéleménykutató végzett el az Allianz biztosító megbízásából.
A több mint kétezer megkérdezett 30 százaléka bízik az euró stabilitásában, míg 36 százalék csak valamelyest bízik a közös európai fizetőeszközben.
Egy másik felmérésben, októberben a megkérdezettek 54 százaléka mondta azt, hogy szeretné viszontlátni a márkát.
A németek egyre jobban aggódnak vagyoni helyzetük miatt is: a megkérdezettek 46 százaléka tart attól, hogy az infláció miatt csökken vagyonuk értéke. Tavasszal ez az arány még 37 százalék volt.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Felemásan teljesítettek az élelmmiszer-kiskereskedelmi láncok.