Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Elszállt a forint a jegybanktörvény elfogadása után.
Reggel óta több mint négy forintot gyengült a forint árfolyama az euróhoz képest. Ha csak egy pillanatra is, de megközelítette a történelmi csúcsot, 317 felett is járt a kurzus.
Délután kettő órakor egy euró 315 forintot ért, egy dollár pedig 243, egy svájci frank 259 forintot.
A forint árfolyama az után szakadt át, hogy a parlament elfogadta a jegybanktörvényt. A piaci szereplők ugyanis ezt úgy értékelik, hogy az IMF-EU delegációja nem fog tárgyalni egy esetleges hitelszerződésről.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Összeomlott a békéscsabai vonal.
Három hete írt a belügyminiszternek Györfi Mihály, de nem jött válasz.