Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Ha az uniós illetékesek jóváhagyják Magyarország forráscsoportosítási kérelmét, 160 milliárddal több uniós forrás segítheti a hazai energiahatékonysági beruházásokat - írja a Világgazdaság.
Még ebben a hónapban eldőlhet, a KÖZOP-támogatások beragadt tételeiből jóváhagyják-e a forrásátcsoportosítási kérelmet a KEOP-keret javára - olvasható a pénteki Világgazdaságban. A Századvég Gazdaságkutató uniós üzletágának vezetője, Molnár Ferenc úgy nyilatkozott a lapnak, hogy ezt az összeget elsősorban épületenergetikai korszerűsítésekre lehetne felhasználni. Az csak később dől majd el, hogy milyen arányban részesülhetnek az állami, önkormányzati, illetve a magánberuházók.
Ettől függetlenől egy másik eszköz kidolgozása is elindult, ezzel közvetve a lakossági ingatlanok korszerűsítésére is igénybe lehetne venni uniós forrásokat.
Az Iperneg rendeletmódosító indítványt is beadott az NGM-nek, eszerint bővülne az energiaadó alól valamekkora mentességet élvező energiafelhasználók köre. A javaslat szerint kapjanak kapjanak adókedvezményt azok, akik energiatudatos és energiahatékony felhasználók.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Mozikban a film, amely valóra váltotta Scarlett Johansson álmát. Neki már biztos jó, de jól jár-e mindenki más, aki nem Scarlett Johansson?
Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.
Dietetikus segítségével vesszük sorra, hogyan segíthet a tojás izmaink gyarapításában, és érdemes-e nyersen fogyasztani.
A Pfizer vezérével folytatott titkos üzenetváltásai miatt.
A vitát a Szociáldemokrata frakció kezdeményezésére szerdán délután tartják.