Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Csökkenéssel indult a kereskedés csütörtökön az amerikai értékpapír-piacokon, elsősorban azért, mert nőtt a spanyol kötvények hozama, és ez felerősítette az euróövezet pénzügyi helyzetével kapcsolatos aggodalmakat.
A hangulatot nem tudta oldani az sem, hogy az Egyesült Államokban az első alkalommal munkanélküli segélyt igénylők száma majdnem négy éve legalacsonyabb szintre csökkent múlt héten.
New Yorkban a DJIA-30 index 0,39 százalékkal, a S&P-500 index 0,36 százalékkal, a Nasdaq Composite index 0,20 százalékkal esett a kereskedés első perceiben.
Szerdán a 30 vezető iparvállalat DJIA indexe 0,95 százalékos csökkenéssel 13 074,75 ponton zárt. Az S&P 500-as mutató 1,02 százalékkal 1398,96 pontra esett. A technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 1,46 százalékkal 3068,09 pontra csökkent.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.