Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Az előző napi veszteségek után ismét enyhe mínuszban kezdték a kereskedést a legfontosabb amerikai tőzsdeindexek. New Yorkban a nyitás utáni percekben a DJIA 30 index 0,15 százalék, az S&P 500 0,16 százalék, a Nasdaq Composite pedig 0,06 százalék veszteséget mutatott.
Szerdán csökkentek az indexek, a DJIA és az S&P 500 0,84 százalékkal, a Nasdaq Composite pedig 1,06 százalékkal esett.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
Főszabály szerint a munkabért forintban kell fizetni. Vannak azonban kivételek, amely esetekben ettől el lehet térni.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
Ruszin-Szendi Romulusz korrupciógyanús ügyeinek felelőséről is kérdeztünk a minisztert.