Bezárul a kiskapu a Wise, Revolut előtt is – drágul a vállalkozói bankolás?
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Erősödött a forint árfolyama a főbb devizákhoz képest kedd estére a délutáni jegyzésekhez képest a bankközi piacon.
Az euró 19 órakor 293,63 forinton, 16 órakor 293,97 forinton, reggel hét órakor 291,81 forinton állt. A dollár árfolyama a reggeli 218,59 forintról délután 219,76 forintra változott, este 219,12 forinton jegyezték az amerikai devizát.
A svájci frankkal 238,23 forinton kereskedtek este hétkor a délután négy órai 238,96 forintos és a reggeli 236,81 forintos árfolyam után. A japán jen kedd reggel 2,3063 forintot, délután 2,3011 forintot, este 2,2996 forintot ért.
Az euró 1,3399 dollárra erősödött este hétkor a délutáni 1,3393 dollárról. Kora reggel még 1,3351 dollárt ért egy euró.
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Számos adómentesen vagy kedvezményesen biztosítható juttatási forma közül lehet választani.
Jelentős ingatlanár- és bérletidíj-emelkedés a kkv-k körében népszerű lakásirodák és B-kategóriás irodaházak piacán is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.