Pluszban maradt, de alig mozdult a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 98,64 pontos nyitás után emelkedett pénteken kora délutánig. A BUX 14 óra 30-kor 18 969,26 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 113,93 pontos, 0,60 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 15,29 ponttal magasabb.

  • MTI MTI
Pluszban maradt, de alig mozdult a BUX

A részvénypiac forgalma fél háromig 6,4 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.

A Mol ára 30 forinttal, 0,18 százalékkal 16 450 forintra csökkent, 125,6 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények 78 forinttal, 1,62 százalékkal 4880 forintra erősödtek, forgalmuk 5,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,63 százalékkal 313 forintra esett, forgalma 101,1 millió forint volt.

A Richter árfolyama 410 forinttal, 1,18 százalékkal 35 300 forintra nőtt, forgalma 669,7 millió forintot ért el.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mennyit ér a cégem?

A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.

Ez hangzott el a Putyin-Trump sajtótájékoztatón

Az együttműködés fontosságát hangsúlyozta Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök is a pénteki alaszkai orosz-amerikai csúcs után tartott sajtótájékoztatón, ám részleteket egyikük sem árult el. Trump viszont már Vlagyimirnek hívja a „nagyszerű politikusnak” nevezett orosz vezetőt.