Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Szűk sávban ingadozva, reggeli kurzusához képest kissé gyengült a forint hétfőn, péntek délutánhoz képest ugyanakkor stagnált.
Az eurót délután négy óra előtt 297,00 forinton jegyezték a bankközi devizakereskedelemben, míg kora reggel 296,32, péntek délután pedig 297,03 forinton.
Devizakereskedők szerint csendes, eseménytelen nap volt, tipikus nyár végi hangulattal, egyforintos sávban mozgott az árfolyam, egyelőre nagy érdektelenség tapasztalható.
A svájci frank árfolyama a péntek délutáni 241,41 forintról 241,00 forintra csökkent, míg a dolláré 222,40 forintról 223,50-re, a japán jené pedig 2,3074-ről 2,3120 forintra emelkedett.
Az euró árfolyama a péntek délutáni 1,3360 dollárról hétfő délutánra 1,3285 dollárra csökkent.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Összeomlott a békéscsabai vonal.
Három hete írt a belügyminiszternek Györfi Mihály, de nem jött válasz.