Kiberbiztonság: Meddig kell elkészülnie a kötelező auditnak?
A kiberbiztonsági követelmények teljesítése érdekében további fél év felkészülési időt kaptak az érintett szervezetek.
Erősödött a forint hétfőn a főbb devizákkal szemben a bankközi piacon.
Kora reggel az euró jegyzése 298,82 forinton állt. Délután négyre erősödött a forint, az eurót 297,74 forinton jegyezték, majd este hétre 297,30 forintra módosult az árfolyam.
A dollár forintárfolyama reggel 221,29 forint volt, délután 220,01 forint, majd este 219,70 forint.
Egy svájci frankért reggel 244,49 forintot kellett adni, délután 243,30 forintot, este hétkor 242,93 forintért jegyezték.
A japán jen forintárfolyama kora reggel 2,2606 forint volt, délután 2,2511 forint, este hétkor 2,2363 forint volt a jegyzés.
A kiberbiztonsági követelmények teljesítése érdekében további fél év felkészülési időt kaptak az érintett szervezetek.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Az öröklés előkészítése, a vagyon átruházása bonyolult, tudatosságot igénylő folyamat – különösen akkor, ha működő cég is van a javak között.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A képviselő úgy tudja, hatalmas széf van mögötte.