A végtelen lehetőségek iparága
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
Erősödött a forint hétfőn: az eurót a péntek délutáni 297,10 forint után hétfő délután, 4 óra előtt 296,30 forinton jegyezték a bankközi devizakereskedelemben.
Devizakereskedők szerint egész nap szűk sávban mozgott a forint, reggel egy kis gyengülést, délben egy kis erősödést tapasztaltak, a kereskedés azonban nagyon visszafogott volt, akárcsak az euró/dollár és az összes többi deviza esetében is.
A dollárt délután 4 óra előtt 218,40 forinton jegyezték, míg péntek délután 218,80 forinton állt a jegyzés.
A svájci frank árfolyama 241,50 forint volt a péntek délutáni 242,05 forint után.
A japán jennel 2,2550 forinton kereskedtek a péntek délutáni 2,2520 forintos árfolyamot követően.
Az euró jegyzése a péntek esti 1,3546 dollár után hétfő délután 1,3565 dolláron állt.
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
Az öröklés előkészítése, a vagyon átruházása bonyolult, tudatosságot igénylő folyamat – különösen akkor, ha működő cég is van a javak között.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Rövid távra is érdemes az időszakosan szabad forrásokat hozamot termelő formában tartani.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Bár Donald Trump amerikai elnök hétfő este bejelentette, hogy megszületett Izrael és Irán között a tűzszüneti megállapodás, az érdekelt felek egyike sem erősítette meg hivatalosan is a fegyvernyugvási alku tényét.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Érdekes részletek derültek ki az uniós külügyminiszterek hétfői tanácsülését követően, ahol Szijjártó Péter az Oroszországgal szembeni következő szankciós csomag vétóját jelentette be, Szlovákiával együtt.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.