Jó formában ébredt a forint

Keveset változott a forint árfolyama kedd délutánról szerda reggelre a főbb nemzetközi devizákkal szemben.

  • MTI MTI
Jó formában ébredt a forint

Az euró árfolyama kedd délután 298,75 forint volt, míg szerda reggel 298,83 forint.

A dollárt kedden délután négy után pár perccel 217,45 forinton jegyezték, az árfolyam szerda reggelre 216,98 forintra csökkent.

A svájci frankkal kedd délután 244,7 forintért kereskedtek, szerda reggelre 245,16 forintra nőtt a jegyzés.

A japán jen árfolyama kedden délután 2,1130 forint volt. Kedd este óta a forint szerényen erősödött, a jen árfolyama szerda reggelre 2,1068 forintra csökkent.

Az eurót szerda reggel 1,3772 dolláron jegyezték, az euró csupán 0,02 százalékot erősödött kedd óta.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.