Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Kissé erősödött a forint péntek estére a bankközi devizapiacon.
Az eurót este hét órakor 309,23 után forinton jegyezték. Délután 309,68 forinton, kora reggel 311,26 forinton állt.
Az amerikai dollár árfolyama 225,80 forint volt a délutáni 226,20 forint és a kora reggeli 227,51 forint után.
A svájci frank jegyzése 253,07 forinton állt. Délután 253,41 forint, kora reggel 254,85 forint volt az árfolyam.
A japán jen 2,2174 forinton forgott a délutáni 2,2208 forint és a kora reggeli 2,2373 forint után.
Az eurót egész nap az 1,37-es dollárszint körül jegyezték.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Magyar Péter azt mondja, van receptje a lakhatási válság ellen. A feladat nem kicsi: lakhatási szakértőt, az építéstörténet szakértőjét és a témával foglalkozó szociológust is kérdeztünk az emberemlékezet óta tartó lakhatási válság okairól és a fordulat lehetőségéről.