Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
A tegnap esti, viszonylag kedvező árfolyamhoz képest gyengült a forint szerda reggelre.
Kissé gyengült a forint árfolyama kedd estéről szerda reggelre a főbb nemzetközi devizákkal szemben a bankközi devizapiacon.
Az eurót kedd este 304,62 forinton jegyezték, szerda reggel 305,11 forinton.
A dollár árfolyama szerda este 220,72 forint volt, szerda reggel 221,23 forint.
A svájci frankért kedd este 249,86 forintot kellett adni, szerda reggel 250,31 forintot.
A japán jen árfolyama kedd este hétkor 2,1644 forint volt, szerda reggel hétre pedig 2,1677 forintra emelkedett.
Az eurót szerda reggel 1,3791 dolláron jegyezték, az euró napi szinten 0,01 százalékot gyengült a dollárral szemben.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.