Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Alig változott a forint árfolyama csütörtök estéről péntek reggelre a fontosabb nemzetközi devizákkal szemben a bankközi devizapiacon.
Az eurót csütörtök este 308,98 forinton jegyezték, péntek reggel 308,97 forinton.
A dollár árfolyama csütörtök este hétkor 223,51 forint volt, péntek reggel hétkor 223,39 forint
A svájci frankért csütörtök este 253,41 forintot kellett adni, péntek kora reggel 253,35 forintot.
A japán jent csütörtök este 2,1836 forinton jegyezték, péntek reggel 2,1839 forinton.
Az euró árfolyama péntek reggel 1,3833 dollár volt, az euró pénteken 0,02 százalékot erősödött a dollárral szemben.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.