Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Keveset változott a forint árfolyama a főbb nemzetközi devizákkal szemben hétfő délelőtt a bankközi devizapiacon.
Az eurót hétfő reggel hétkor 313,35 forinton jegyezték, három órával később 312,92 forintra csökkent a jegyzés.
A dollár árfolyama reggel 237,20 forint volt, délelőttre 237,26 forintra nőtt.
A svájci frankért reggel 259,11 forintot kellett adni, délelőtt 258,76 forintot.
A japán jen árfolyama reggel 2,2759 forint volt, délelőtt tízre 2,2791 forintra változott.
Az euró árfolyama hétfő délelőtt 1,3193 dollár volt, az euró hétfőn 0,03 százalékot gyengült a dollárral szemben.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Egybehangzóan ítéli meg a nyugati sajtó az alaszkai csúcstalálkozótt.