Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Csak fillérekkel mozdult el a forint árfolyama péntek reggelre előző esti jegyzéseihez képest a bankközi devizapiacon a főbb valutákkal szemben.
Az euróhoz képest árnyalatnyit gyengült, a dollárhoz, a svájci frankhoz és a japán jenhez viszonyítva nem változott a forint árfolyama.
Az euró reggel 7 óra körül 301,91 forinton állt a csütörtök esti 301,59 forinttal szemben. A többi három valuta előző esti kurzusain forgott, a dollárt 280,22 forinton, frankot 292,90 forinton, a jent pedig 2,3549 forinton jegyezték.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?